UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Home

Generator Ogłoszeń – kim jesteśmy? Wyróżniony

Generator Ogłoszeń to jedyny serwis, który umożliwia dodanie ogłoszenia o sprzedaży bądź wynajmie nieruchomości na 250 portalach i to jednym zamachem. Jak to możliwe? Decydując się na współpracę z naszą firmą możesz szybko i sprawnie pozyskać potencjalnych zainteresowanych wynajmem/zakupem w kilka godzin! Aby dodać ogłoszenie wystarczy zarejestrować się na naszej stronie www.generator-ogloszen.pl, dodać ogłoszenie, dokonać odpowiedniej opłaty zgodnie z abonamentem, jaki chcą Państwo wykupić i… gotowe. Czas autoryzacji zlecenia wynosi nie więcej niż 48 h.

Jako jedni z niewielu w branży oferujemy naszym Klientom dodanie ogłoszenia na blisko 250 starannie wyselekcjonowanych portali ogłoszeniowych. Współpracujemy z największymi w branży nieruchomości firmami, dlatego też decydując się na naszą usługę nasi Klienci mają pewność, że ich ogłoszenia znajdą się na w takich serwisach jak: enieruchomosci.pl, interia.pl, mieszkanie.pl, nieruchomosci.pl, trójmiasto.pl, dedykowanych grupach na portalu społecznościowym Facebook, a także na portalach odnoszących się do poszczególnych miast i województw.

Jako specjaliści w zakresie szeroko pojętych ogłoszeń dotyczących nieruchomości, posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty potwierdzające naszą współpracę z kluczowymi partnerami. Dodatkowo oferujemy naszym Klientom możliwość zamieszczenia ogłoszeń na wiodących portalach otodom.pl, OLX.pl oraz allegro.pl. Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą współpracujących z nami firm.